Celoobličejová maska CM-6

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Ochranná dýchací maska CM-6 zajišťuje v kombinaci s vhodným filtrem nebo dýchacím přístrojem ochranu obličeje, očí a dýchacích orgánů před účinky bakterií a virů, toxických plynů, par a aerosolů, biologických škodlivin, radioaktivního prachu atd. Filtr není součástí balení.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 2 891,74 Kč bez DPH
3 499 Kč    
Kód produktu 110
Značka NANOLOGIX
Kategorie Ochranné pomůcky
 

Ochranná celoobličejová dýchací maska CM-6

Maska CM-6 zajišťuje spolehlivou ochrannou funkci v teplotním rozsahu -30 ̊C až +70 ̊C. Je určena pro použití v průmyslu, chemických a nukleárních oborech, zemědělství, hornictví, jednotkách civilní ochrany, záchranných hasičských sborech, u policejních jednotek apod.

  • Velkoplošný panoramatický polykarbonátový zorník zajišťuje velmi dobrou prostorovou orientaci s minimálním zkreslením při obvyklých činnostech.
  • Konstrukční řešení lícnice masky CM-6 a nízký dýchací odpor poskytují uživateli vysoký komfort a možnost dlouhodobého použití.
  • Lícnice je vyrobena z bromo-butylové zdravotně nezávadné pryže.
  • Vdechovaný proud vzduchu je usměrňován pomocí vnitřní masky a tím zabraňuje zamlžování zorníku.
  • Pro uživatele s dioptrickou vadou je možné použití speciální brýlové vložky.
  • Pětibodový pryžotextilní upínací systém umožňuje snadnou manipulaci při nasazování a snímání masky.
  • Filtr je možné k lícnici připojit volitelně na pravou nebo levou stranu.

 

Dýchací odpor při průtoku vzduchu 30 l/min.:

  • vdechovací odpor: max. 25 Pa
  • vydechovací odpor: max. 60 Pa

 

POPIS A HLAVNÍ ČÁSTI

Pryžová lícnice je vyrobena ze zdravotně nezávadné pryže s vysokým stupněm odolnosti proti průniku toxických látek.Vnitřní maska je vyrobena ze speciální směsi, která zabezpečuje výbornou těsnost, je hypoalergenní a zamezuje přístupu vydechovaného vzduchu na zorník, čímž eliminuje riziko jeho zamlžení. Snižuje rovněž obsah CO2 ve vnitřním prostoru masky a spolu s příznivými hodnotami vdechovacího a vydechovacího odporu přispívá ke snížení fyzické zátěže uživatele.

Lícnice ochranné masky je z vnitřní strany ukončena obličejovou manžetou, která tvoří těsnící linii masky, zajišťuje utěsnění masky na obličeji a prodlužuje fyziologickou snesitelnost. Lícnice je osazena průzvučnou vložkou, která zabezpečuje minimálně 95% slovní srozumitelnost.

Maska se dodává s pětibodovým pryžotextilním upínacím systémem.

Maska se vyrábí v jedné velikosti. Nutností pro zajištění dobré těsnosti lícnice je hladký obličej, bez vousů, kotlet a jiných překážek v místě průběhu těsnící linie masky. Maska umožňuje použití dioptrických skel v brýlové vložce, která se uchycuje v pryžovém výstupku v horní části lícnice nad zorníkem.

Filtr se k masce, podle aktuální potřeby uživatele, připojuje našroubováním do levé nebo pravé vdechovací komory. U komory bez filtru je nutno zkontrolovat zašroubování a dotažení zátky vdechovací komory. Závity vdechovacích komor masky mají rozměr Rd 40 x 1/7" dle ČSN EN 148-1.

SKLADOVÁNÍ

Masky musí být skladovány v tmavé, chladné a bezprašné místnosti bez náhlých teplotních změn. Místnost má být větraná a teploty se musí pohybovat v rozmezí 10°C až +25°C. Relativní vlhkost nemá překročit 65%. Uskladněné výrobky nesmí být vystaveny sálavému teplu a slunečnímu záření. V jejich přítomnosti se nesmí skladovat pohonné hmoty, rozpouštědla, mazadla a jiné hořlaviny a chemikálie. Dále nesmí být v blízkosti stroje a zařízení, při jejichž provozu vzniká jiskření nebo jiné elektrické výboje (vznik ozónu). Masky musí být uloženy tak, aby nedocházelo k nežádoucím deformacím pryžových částí.

POZOR: K masce je nutné dokoupit speciální filtr (není kompatibilní s filtry pro polomasku Respira Compact)! VÝMĚNNÉ FILTRY NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ.

 

Hmotnost 0.6 kg
Hhmotnost 560 g
Velikost Univerzální
Všeobecné zorné pole min. 70%
Binokulární zorné pole min. 80%
Srozumitelnost řeči: 95%
Materiál lícnice bromobutylová pryž
Materiál zorníku polykarbonát
Závit pro připojení filtru Rd 40 x 1/7"

Maximální ochrana, pohodlné nošení a ohleduplnost k životnímu prostředí. Právě tyto vlastnosti jsou společné všem výrobkům české značky Nanologix, která je vycházející hvězdou mezi výrobci OOP. 

Společnost, sídlící v Českém Jiřetíně, dodává prostředky pro ochranu dýchacích cest především odběratelům z řad bezpečnostních a záchranných složek, pracovníkům v oboru lékařství a výzkumu, a od vypuknutí koronavirové krize také organizacím, firmám a institucím, které pracující s ohroženými skupinami obyvatel z řad nejširší veřejnosti.   

Nanologix se jako značka zaměřuje na inovace a komercializaci výzkumu, stejně jako na vysokou kvalitu a celkovou udržitelnost výroby. Ta probíhá převážně v České Republice, několik drobných komponentů je kvůli zajištění vysoké kvality výstupu a certifikovanému výrobnímu prostředí pro medicínské aplikace vyráběno v Rakousku.

Díky úzké obchodní spolupráci vám nabízíme produkty Nanologix za nejnižší ceny na trhu. Přečtěte si více informací o společnosti Nanologix Corporation s.r.o.

Oficiální webová prezentace společnosti Nanologix: www.nanologix.eu