Filtr Respira Perfection P3 - bílá varianta

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Filtr k polomasce Respira Compact s certifikovaným záchytem P3: radioaktivní částice, prach, hrubé nečistoty, jedovaté kapalné i pevné aerosoly, bakterie, viry. Bílá varianta vhodná pro použití ve zdravotnictví, potravinářství apod.

Certifikovaný záchyt více než 99,99%. Nejvyšší úroveň ochrany dýchacích cest - určeno pro použití ve vysoce rizikovém prostředí. Maska není součástí balení.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 288,43 Kč bez DPH
349 Kč    
Kód produktu 88
Značka NANOLOGIX
Kategorie Ochranné pomůcky
 

 

Filtr Respira Perfection P3

 

  • spolehlivá ochrana před viry, bakteriemi, pevnými částicemi i aerosoly
  • snadná manipulace, výměnu filtru lze provést jednou rukou bez nutnosti sundání masky z obličeje
  • certifikovaný záchyt více než 99,99 %

 

NANOLOGIX RESPIRA COMPACT - revoluce v ochraně dechu

 

Filtrační systém Respira Compact spojuje vysokou spolehlivost a funkčnost, zároveň ale zachovává uživatelský komfort a pohodlí. Už žádné nepříjemné pocení nebo odpor při nádechu! 

Jediná univerzální velikost, snadná údržba, a oproti stávající konkurenci až dvojnásobná trvanlivost výměnných filtrů, to vše znamená vedle účinnější ochrany zdraví také výraznou ekonomickou úsporu.

 

RESPIRAČNÍ systém Respira Compact přináší:

 

  • Dosud nejúčinnější systém ochrany dýchacích cest s certifikovaným záchytem více jak 99,99% (při použití filtru Perfection, třída účinnosti P3)
  • Tvarové řešení polomasky zaručuje dokonalou těsnost na rozhraní pružné části polomasky a obličeje.
  • Nanovlákenné a vrstvené částicové filtrační materiály zajišťují filtraci pevných částic, kapalných a pevných aerosolů i mikroorganismů. Chrání tak před širokým spektrem zdraví škodlivých a nebezpečných kontaminantů, a při použití filtru Perfection P3 dokonce před radioaktivními částicemi.
  • Systém se vyznačuje snadnou a intuitivní obsluhou, výměnu filtru lze během několika sekund provést jednou rukou a bez nutnosti sundání masky z obličeje.
  • Jedinečné konstrukční řešení spojuje nádechový a výdechový otvor. To mimo další výhody zajišťuje i částečnou regeneraci filtračního média, čímž se významně prodlužuje životnost filtrů až na dvojnásobek.

 

Obličejová část masky je vyrobena ze speciálního silikonu, který splňuje nejpřísnější požadavky pro použití ve zdravotnictví. Vyznačuje se vysokou chemickou odolností (při kontaktu s chemikáliemi nedochází k jeho poškození), minimálním sklonem k trvalým deformacím a extrémní odolností vůči stárnutí. 

Respirační masku Respira Compact lze skladovat ve složeném stavu v balení o malých rozměrech. Svou pružnost neztrácí ani při dlouhodobém používání, po vybalení dostává původní tvar a je okamžitě připravena k použití. Životnost masky je oproti stávajícím produktům na trhu výrazně delší.

Systém Nanologix Respira byl vyvinut v českých laboratořích ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci, a do výbavy ho již zařadila např. Armáda ČR, zdravotnická a vědecká zařízení nebo složky integrovaného záchranného systému. Přečtěte si více informací o společnosti Nanologix a certifikacích produktů.

 

Barva Bílá
Třída účinnosti P3 R
Certifikovaný záchyt až 99,99 %
Výdechový ventil Ano

Polomaska Respira Compact


Maximální ochrana, pohodlné nošení a ohleduplnost k životnímu prostředí. Právě tyto vlastnosti jsou společné všem výrobkům české značky Nanologix, která je vycházející hvězdou mezi výrobci OOP. 

Společnost, sídlící v Českém Jiřetíně, dodává prostředky pro ochranu dýchacích cest především odběratelům z řad bezpečnostních a záchranných složek, pracovníkům v oboru lékařství a výzkumu, a od vypuknutí koronavirové krize také organizacím, firmám a institucím, které pracující s ohroženými skupinami obyvatel z řad nejširší veřejnosti.   

Nanologix se jako značka zaměřuje na inovace a komercializaci výzkumu, stejně jako na vysokou kvalitu a celkovou udržitelnost výroby. Ta probíhá převážně v České Republice, několik drobných komponentů je kvůli zajištění vysoké kvality výstupu a certifikovanému výrobnímu prostředí pro medicínské aplikace vyráběno v Rakousku.

Díky úzké obchodní spolupráci vám nabízíme produkty Nanologix za nejnižší ceny na trhu. Přečtěte si více informací o společnosti Nanologix Corporation s.r.o.

Oficiální webová prezentace společnosti Nanologix: www.nanologix.eu