Nová řada produktů Nanologix Respira Compact v bílé barvě: Jaké má přednosti?

Koncem roku 2020 přišla společnost Nanologix na trh s další inovací. Polomasku Respira Compact, již otestovanou bezpečnostními i záchrannými složkami přímo  v první linii, začala vyrábět v nové vylepšené verzi, při jejímž vývoji zohlednila zkušenosti z praxe i nejčastější přání a připomínky svých stávajících zákazníků. Výsledkem je ještě univerzálnější, pohodlnější a účinnější produkt, který obstojí i ve vysoce rizikovém prostředí.

Respira Compact White - čím se liší od řady Standard?

Nejvýraznější změnou je barevně neutrální bílé provedení, které je vítanou variací ke stávajícímu výraznému černo-oranžovému designu. Polomaska v bílé barvě evokuje čistotu, působí subtilněji a lépe se hodí k civilnímu i pracovnímu oblečení, používanému obvykle v provozech se zvýšenými nároky na hygienu. V novém designu vyrábí nyní Nanologix prakticky celou šíři portfolia svých produktů, v bílé barvě doplněné decentními oranžovými prvky tak můžete zakoupit polomasky s výměnitelnými nano-filtry, bavlněné roušky s kapsou na nano-filtr i široké příslušenství, jako např. obličejový štít nebo praktický sáček k uskladnění ochranných pomůcek.

Nová polomaska Respira Compact White se však od standardního provedení neliší jen barvou. Vylepšený záhlavník s ergonomickým tvarováním a protiskluzovou úpravou pomáhá k dosažení lepší těsnosti a zabraňuje sklouzávání polomasky po vlasech. Vyměnitelné spony, které slouží k dotažení polomasky k obličeji za pomoci pružných pásků, jsou nyní z pevnějšího materiálu s vyšší odolností a delší životností. 

Polomaska pro zdravotnictví, potravinářství i běžné nošení

Vlastnosti polomasky ji předurčují k použití ve zdravotnictví, farmacii, potravinářství a dalších oborech, v nichž je kladen zvýšený nárok na bezpečnost a ochranu zdraví zaměstnanců, čistotu prostředí nebo hygienu provozu. Své uplatnění ale najde i v domácnostech, a jako ochrana před smogem, alergeny nebo před nákazou virovým onemocněním je v současné situaci vhodná i pro běžné nošení, zejména v prostorách s vyšší koncentrací osob.

Nově v bílém provedení nabízíme: