Ohlédnutí za rokem 2020

Rok s číslem 2020 je za námi, a tak jako pro mnoho našich zákazníků, i pro náš team byl rokem plným překvapení a nečekaných zvratů. A ačkoli jsme zažili krušné chvíle, podařilo se i mnoho dobrého. Pojďme tedy toto shrnutí pojmout v pozitivním duchu: Co nám loni udělalo radost?

Nový e-shop!

V lednu 2021 za sebou máme první půlrok fungování, a tak za náš největší úspěch považujeme Vaši spokojenost. Postupně se snažíme zlepšovat služby v online i offline prostředí tak, abychom Vám stále nabízeli něco nového. Jsme vděční za každou Vaši zpětnou vazbu, i za to, že drtivě převažuje ta pozitivní. Pro rok 2021 je naším hlavním závazkem, abychom Vaši důvěru nezklamali.

OchranaZdraví.cz recenze

Rychlost dodání

Zrychlili jsme dodání zásilek a vaše objednávky expedujeme do druhého pracovního dne. I přes výpadky dopravních služeb a komplikace v důsledku vládních opatření se nám v loňském roce podařilo doručit 97 % objednávek bez zpoždění a v nejrychlejším možném termínu přímo k našim zákazníkům.

Partnerství a spolupráce

Jsme hrdí na úzkou spolupráci s českou značkou Nanologix, díky níž vám můžeme nabídnout portfolio ochranných prostředků prvotřídní kvality za nejnižší ceny na trhu. V našem e-shopu najdete kompletní nabídku produktů Nanologix včetně náhradních filtrů, příslušenství a obalů.

Bezpečí pro lékařský personál

Aktuální situace ve zdravotnictví nemá v moderní historii obdoby, a tak se i my snažíme pomoci tam, kde je to možné. Vážíme si důvěry, kterou do nás lékaři vkládají, a jsme rádi, že naše produkty přispívají k bezpečí personálu řady zdravotnických zařízení a ordinací. V prosinci jsme sponzorským darem podpořili také chebský Hospic sv. Jiří - hospicová zařízení čelí obdobnému nárůstu pacientů jako lékařské ordinace, jsou ale financovány jen z příspěvků dárců. Všem lékařům, sestrám a zdravotnickému personálu obecně bychom tímto chtěli vyjádřit náš obdiv a upřímné poděkování za jejich odvahu a nasazení.


Do nového roku s úsměvem

Závěr roku jsme se rozhodli trochu odlehčit a s radostí jsme podpořili českou posádku na Rallye Dakar. Polomasky Nanologix se tu osvědčily nejen jako ochrana proti koronaviru, ale také proti jemnému pouštnímu písku. A jako poděkování nám věrný fotoreportér teamu Moto Racing Group Martin Mikulenčák poslal hned několik videí, na nichž je patrné, že polomasky opravdu přijdou vhod - ostatně posuďte sami. Martinovi moc děkujeme a věříme, že vás krátký pohled do zákulisí Rally Dakar pobaví.