Podporujeme český team na Rallye Dakar: Sledujte s námi úspěchy Moto Racing Group!

Rallye Dakar je tu a i vzhledem ke komplikacím, spojeným s pandemií, čeká na závodníky jeden z nejtěžších ročníků. Jsme proto rádi, že jsme v OchranaZdraví.cz mohli podpořit nejlepší české jezdce a vybavit team Orion - Moto Racing Group prvotřídními ochrannými prostředky značky Nanologix, které obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

 

Rallye Dakar proslula jako nejnáročnější vytrvalostní závod v terénu, v němž rozhoduje nejen rychlost a řidičský um, ale s pořadím na stupni vítězů může zamíchat i spolehlivost techniky nebo kvalita teamového zázemí. Polomasky Nanologix Respira byly původně vyvinuty mj. i pro armádní jednotky, postarají se tak zavodníkům o spolehlivou ochranu nejen před nebezpečím koronaviru, ale i před nepříjemným prachem a jemným pískem. Díku důrazu na zachování pocitu pohodlí při nošení se může česká posádka naplno soustředit na výkon.

Sledujte s námi úspěchy teamu, který je už dlouhá léta stálicí na nebi světové moto-scény. Známá jména, jako je Milan Engel nebo Martin Michek, ztížené startovní podmínky i příslib extrémně náročné trasy závodu, to vše je zárukou, že letošní ročník bude pro každého fanouška motosportu výjimečným zážitkem. A my u toho rozhodně nebudeme chybět - nejnovější aktuality najdete na našem facebooku.

Jak polomasky pomáhají přímo v terénu členům podpůrné posádky MTG, se podívejte ve videu: