Polomasky Nanologix v potravinářství: Jak se osvědčily ve společnosti Dr. Popov?

Polomasky Nanologix Respira Compact nabízíme ve dvou základních barevných provedeních. Barevně neutrálnější bílá varianta najde vedle zdravotnictví uplatnění v celé řadě odvětví se zvýšenými nároky v oblasti péče o čistotu a hygienu. Ideální je také pro použití v potravinářství. 

Polomasky Nanologix používají např. zaměstnanci největšího českého výrobce bylinných čajů a mastí, společnosti Dr. Popov. Naši zaměstnanci jsou s ochrannými prostředky společnosti Nanologix velmi spokojení a máme na ně dobré ohlasy. Oceňují pohodlí i funkčnost, a my jsme rádi, že oproti jednorázovým ochranným prostředkům nezatěžujeme přírodu takovým množstvím odpadu,říká o polomaskách Respira Compact zakladatel společnosti, RNDr. Pavel Popov.

 

Logo Dr. Popov

 

Polomasky Nanologix zde přijdou vhod nejen v rámci prevence šíření nemocí nebo znehodnocení surovin nechtěnou kontaminací při manipulaci, ale především jako spolehlivá ochrana dýchacích cest samotných pracovníků. Účinný mechanický záchyt částic, pohodlí při nošení i dokonalé přilnutí polomasky k obličeji, díky němuž je zajištěna absolutní těsnost, to vše polomasku předurčuje nejen k prevenci šíření respiračních onemocnění na pracovišti, ale např. i k použití v provozech se zvýšenou mírou prašnosti.

 

 

Děkujeme společnosti Dr. Popov za sdílení zkušenosti s využítím polomasek Respira Compact v každodenním provozu.

Přečtěte si také, jak se polomasky osvědčily v první linii.