Vážení zákazníci, vzhledem ke změně sazby DPH u polomasek a respirátorů v období od 3. února do 31. srpna 2021 vám nyní můžeme produkty z dané kategorie nabídnout za výrazně snížené ceny. Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost, za výhodnou cenu bez DPH nyní nakoupíte sady s polomaskou i samostatné náhradní filtry!

Nový showroom Nanologix: Přijďte nás navštívit!

 

Potřebujete poradit s výběrem ochranných prostředků? Chcete si výrobky značky Nanologix před nákupem prohlédnout nebo vyzkoušet? Pomůžeme Vám s orientací v sortimentu, představíme možnosti využití našich produktů nebo u dobré kávy zodpovíme Vaše otázky.

Zarezervujte si svůj termín a přijďte si prohlédnout náš nový Showroom. Rádi se Vám budeme věnovat!

Kontakt:

SHOWROOM NANOLOGIX

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený OchranaZdraví.cz (@ochranazdravi.cz)

 

Pozn.: Showroom provozujeme v souladu s platnými protipandemickými opatřeními. Návštěva je možná pouze po předchozí rezervaci a za dodržení aktuálních vládních nařízení. Pokud to situace umožňuje, potvrdíme Vám rezervaci Vašeho termínu do 24 hodin v odpovědi na Váš e-mail. V případě, že Vám naše odpověď v tomto termínu nedorazí, zkontrolujte, prosím, složku "Spam" nebo nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.