Nanologix Corporation s.r.o.

Logo Nanologix

PŘEJÍT DO E-SHOPU >>>

Česká značka Nanologix se zaměřuje na komercializaci výzkumu a využití inovativních technologií a českých patentů za účelem vysoce efektivní a dostupné ochrany lidského zdraví. Hlavní mise značky je nabídnout účinné ochranné prostředky každému, kdo se v rámci výkonu povolání nebo v důsledku nenadálé situace pohybuje v chemicky či biologicky znečištěném prostředí, nebo se potýká se zvýšeným rizikem kontaktu se zdraví ohrožujícími látkami a mikroorganismy. 

Produkty, vyvinuté ve spolupráci s českými univerzitními a vědeckými pracovišti dodává výrobce primárně odběratelům typu “first responder” - tedy armádním a bezpečnostním složkám nebo např. složkám záchranného integrovaného systému. Díky dlouhodobé spolupráci si můžete certifikované ochranné produkty Nanologix nyní zakoupit také prostřednictvím našeho e-shopu. 

K nejprodávanějším produktům společnosti Nanologix patří ochranná dýchací maska Respira Compact, která poskytuje v kombinaci s filtrem třídy P3 dostatečnou ochranu pro většinu rizikových povolání, a to i v případě intenzivního kontaktu s osobou, nakaženou virovým onemocněním.  

Není proto překvapením, že se s vypuknutím koronavirové krize stal sortiment společnosti Nanologix vysoce poptávaným nejen v rámci ČR, ale i v zahraničí. V rámci české pomoci těžce zasaženému Španělsku dodala firma masky např. španělské armádě. S ohledem na nedostatek ochranných pomůcek v českém zdravotnictví se však posléze majitelé značky rozhodli zásobovat primárně tuzemský trh. Média informovala o dodávce ochranných prostředků Správě Pražského hradu, k významným odběratelům patří vedle Ministerstva zdravotnictví ČR a Ministerstva vnitra ČR např. Státní veterinární správa nebo Armáda ČR. Vzhledem k tomu, že pravidelné dodávky v tuto chvíli již plně pokrývají potřeby státu, můžeme masky Nanologix nyní nabídnout prostřednictvím našeho e-shopu i nejširší veřejnosti. 

Vyzkoušejte unikátní dýchací polomasky Respira Compact. Jako oficiální prodejce značky Nanologix vám garantujeme nejnižší cenu na trhu.

 

Certifikace produktů:

 

ZOBRAZIT PRODUKTY NANOLOGIX SKLADEM

 


AKTUÁLNĚ - NANOLOGIX V MÉDIÍCH: