Vážení zákazníci, vzhledem ke změně sazby DPH u polomasek a respirátorů v období od 3. února do 31. srpna 2021 vám nyní můžeme produkty z dané kategorie nabídnout za výrazně snížené ceny. Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost, za výhodnou cenu bez DPH nyní nakoupíte sady s polomaskou i samostatné náhradní filtry!

Polomasky Nanologix skladem na Ochranazdravi.cz

Na našem nově spuštěném portálu Ochranazdravi.cz můžete nyní zakoupit produkty české značky Nanologix, zejména poptávané ochranné respirační polomasky Respira Compact. Tento unikátní systém využívají v současnosti složky bezpečnostního a záchranného systému, lékaři nebo laboratoře, a nyní si je prostřednictvím našeho e-shopu může jednoduše zakoupit i široká veřejnost. Polomasky Respira Compact nabízíme za stejné ceny, jako před vypuknutím nouzového stavu. Přečtěte si, jaké výhody polomasky Respira nabízí nebo jak se firma Nanologix zapojila při řešení koronavirové krize.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.