Nanologix roušky jednorázové (50 ks)

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Chirurgické roušky Nanologix, balení 50 ks v balení. Drátkem vyztužený tvarovatelný okraj.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 999 Kč
Ušetříte 900 Kč (–90 %)
Cena 81,82 Kč bez DPH
99 Kč    
Kód produktu 134
Značka NANOLOGIX
Kategorie Roušky
 

Chirurgické roušky NANOLOGIX výrazně snižují riziko šíření pandemických virových onemocnění a pro uživatele představují základní stupeň ochrany dýchacích orgánů. Chirurgická rouška NANOLOGIX je vyrobena z hypoalergeních materiálů s dlouhodobou životností a vysokým stupněm bakteriálního záchytu (více než 99% - testováno dle EN 14683).

Filtrační médium tvoří účinná, několikavrstvá netkaná polypropylenová textilie. Rouška je dále vybavena hliníkovou výztuží, pomocí které lze její tvar individuálně přizpůsobit v oblasti nosu. Roušky jsou díky svému nízkému nádechovému odporu (méně než 21 pa – testováno dle EN 14683) a pohodlnému uchycení vhodné i pro celodenní nošení, a to i při fyzicky namáhavých činnostech.

Technické parametry

  • Materiál: polypropylen, polyuretan
  • Nosní svorka: hliník (10cm)
  • Tlakový spád: 21 pa (testováno dle EN 14683)
  • Bakteriální účinnost: >99 % (testováno dle EN 14683)

Maximální ochrana, pohodlné nošení a ohleduplnost k životnímu prostředí. Právě tyto vlastnosti jsou společné všem výrobkům české značky Nanologix, která je vycházející hvězdou mezi výrobci OOP. 

Společnost, sídlící v Českém Jiřetíně, dodává prostředky pro ochranu dýchacích cest především odběratelům z řad bezpečnostních a záchranných složek, pracovníkům v oboru lékařství a výzkumu, a od vypuknutí koronavirové krize také organizacím, firmám a institucím, které pracující s ohroženými skupinami obyvatel z řad nejširší veřejnosti.   

Nanologix se jako značka zaměřuje na inovace a komercializaci výzkumu, stejně jako na vysokou kvalitu a celkovou udržitelnost výroby. Ta probíhá převážně v České Republice, několik drobných komponentů je kvůli zajištění vysoké kvality výstupu a certifikovanému výrobnímu prostředí pro medicínské aplikace vyráběno v Rakousku.

Díky úzké obchodní spolupráci vám nabízíme produkty Nanologix za nejnižší ceny na trhu. Přečtěte si více informací o společnosti Nanologix Corporation s.r.o.

Oficiální webová prezentace společnosti Nanologix: www.nanologix.eu