SafetyPack větší

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Praktická brašna pro uložení polomasky Nanologix Respira Compact a až 2 filtrů. 

Univerzální uchycení umožňuje nosit SafetyPack na opasku, vestě, batohu apod. Brašna je navíc vybavena sadou náhradních spon k polomasce, jednorázovými rukavicemi a dezinfekčním ubrouskem

Pozor: balení neobsahuje masku RESPIRA ani filtr NANO-Perfection !!!

Dostupnost Na dotaz
Cena 495,04 Kč bez DPH
599 Kč    
Kód produktu 59
Značka NANOLOGIX
Kategorie Ochranné pomůcky
 
  • pevný textilní box se zavíráním na zip, určený k uskladnění produktů řady Nanologix Respira Compact (polomasky a vyměnitelných filtrů)
  • v designovém provedení s praktickými klipy, které umožňují jednoduché nasazení na pásek
  • V balení je připraven 1 pár jednorázových latexových rukavic, sada náhradních spon k uchycení masky a jednorázový desinfekční ubrousek. 
  • Polomaska ani filtry nejsou součástí balení.

 

Rozměry: 20 x 10 x 7 cm (výška x šířka x hloubka)

Váha: cca 180 g

Maximální ochrana, pohodlné nošení a ohleduplnost k životnímu prostředí. Právě tyto vlastnosti jsou společné všem výrobkům české značky Nanologix, která je vycházející hvězdou mezi výrobci OOP. 

Společnost, sídlící v Českém Jiřetíně, dodává prostředky pro ochranu dýchacích cest především odběratelům z řad bezpečnostních a záchranných složek, pracovníkům v oboru lékařství a výzkumu, a od vypuknutí koronavirové krize také organizacím, firmám a institucím, které pracující s ohroženými skupinami obyvatel z řad nejširší veřejnosti.   

Nanologix se jako značka zaměřuje na inovace a komercializaci výzkumu, stejně jako na vysokou kvalitu a celkovou udržitelnost výroby. Ta probíhá převážně v České Republice, několik drobných komponentů je kvůli zajištění vysoké kvality výstupu a certifikovanému výrobnímu prostředí pro medicínské aplikace vyráběno v Rakousku.

Díky úzké obchodní spolupráci vám nabízíme produkty Nanologix za nejnižší ceny na trhu. Přečtěte si více informací o společnosti Nanologix Corporation s.r.o.

Oficiální webová prezentace společnosti Nanologix: www.nanologix.eu