Věrnostní program Partner Plus

Co mi věrnostní program nabízí a jak to funguje?

Výhodné nabídky pro členy programu jsou pravidelně obměňovány. Aktuálně můžete v případě splnění podmínek členství až do konce června čerpat věrnostní slevu 5 % na sortiment polomasek značky Nanologix (při nákupu nad 500 Kč). Je to jednoduché, stačí se pouze registrovat v našem e-shopu a po splnění podmínek budete do programu zařazeni automaticky.

Jaké jsou podmínky členství?

Věrnostní program je určen pro registrované zákazníky e-shopu OchranaZdraví.cz. Členem Věrnostního programu Partner Plus se automaticky stává každý registrovaný zákazník, který nakoupil prostřednictvím e-shopu OchranaZdraví.cz zboží v celkové hodnotě min. 7000 Kč za posledních 6 měsíců nebo v e-shopu uskutečnil 2 a více nákupů v období posledních 30 dnů.

Informaci o členství v programu je možné si po přihlášení ověřit v sekci “Můj účet” a záložce “Moje slevy”. Po splnění podmínek věrnostního programu bude v kolonce “Zákaznická skupina” uveden název programu “Partner Plus” a uvidíte zde i výši Vaší aktuální slevy. Ceny v e-shopu se vám budou zároveň po přihlášení automaticky zobrazovat s již odečtenou slevou.

Je možné kombinovat věrnostní slevy s dalšími druhy slev, např. slevovými kódy nebo velkoobchodními slevami?

Pokud není uvedeno jinak, nelze slevy vzájemně kombinovat.

Společnost OchranaZdraví.cz si vyhrazuje právo tento Věrnostní program kdykoli bez náhrady ukončit či jeho podmínky změnit. Věrnostní program je provozován v souladu s Podmínkami ochrany osobních údajů.